انتخاب زبان سایت : فارسی|العربية|English|Duits|русский|español|Türk

به منظور سهولت در دسترسي و امكان خريد راحت بليت، شركت حمل و نقل ريلي رجا سامانه‌ي فروش تلفني بليت قطارهاي خود را راه‌اندازي كرد.

روابط عمومي رجا با اعلام اين خبر افزود: بعد از راه‌اندازي سامانه‌هاي فروش بليت در آژانس‌ها، سايت اينترنتي و اپليكيشن ، اين بار شركت رجا فروش تلفني بليت قطاهاي خود را از طريق سامانه‌ي تلفني ۱۵۳۹ راه‌اندازي كرد.

در فروش تلفني قطارهاي رجا، متقاضي ابتدا با سامانه‌ي ارتباط با مشتريان اين شركت از طريق تلفن‌هاي ۱۵۳۹ (تهران) و ۵۵۱۲۲۴۱۷-۰۲۱ (شهرستان‌ها) ارتباط برقرار و درخواست بليت را براي تاريخ‌ها و قطارهاي مدنظر اعلام مي‌كند و در صورت موجودي ، بليت به نام وي رزرو و پيامكي شامل كد رزرو به شماره تلفن همراه اعلام شده متقاضي ارسال مي‌شود.

متقاضي به محض دريافت پيامك كد رزرو حداكثر به مدت ۲ ساعت مهلت دارد تا از طريق شماره تلفن ۸۹۵۱۴۴-۰۲۱ نسبت به پرداخت مبلغ بليت اقدام و خريد خود را قطعي كند.

بعد از قطعي كردن خريد بليت و دريافت پيامك خريد قطعي همچنين شماره سريال بليت و ...، مسافر ، مي‌تواند با مراجعه به سامانه‌ي هم‌قطار در سايت رجا علاوه يا باجه خدمات مسافرين در ايستگاه‌هاي راه‌آهن نسبت به پرينت بليت خود اقدام كند.

ضمن اينكه براي سوار شدن به قطارهاي زندگي، سبز و سيمرغ نيازي به گرفتن پرينت بليت نيست و همان پيامك نهايي خريد كفايت مي‌كند.

هم‌وطنان گرامي براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص سفر با قطارهاي رجا اعم از: نشاني دفاتر فروش، قيمت بليت، موجودي بليت و ... مي‌توانند به صورت شبانه‌روزي با تلفن‌هاي ۱۵۳۹ ( از تهران ) و ۵۵۱۲۲۴۱۷-۰۲۱ (از شهرستان‌ها) تماس گرفته يا به سايت اينترنتي اين شركت به نشاني : www.raja.ir مراجعه كنند.

شماره پيامك ۳۰۰۰۱۳۹ شركت رجا نيز آماده دريافت نظرات، انتقادات و پيشنهادهاي متقاضيان خريد بليت و سفر با قطارهاي اين شركت است.

آدرس کانال تلگرام آژانس تامین

 

 

آدرس عضویت در کانال تلگرام:@tamintravel

درباره ما

شرکت بین المللی خدمات سفر و گردشگری  تامین (سهامی خاص ) از سا ل 1373 تاکنون با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در موضوعات مختلف حوزه خدمات سفر و گردشگری تحت شماره ثبت  106699 و شناسه  ملی 10101505640  فعالیت می نماید . 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در جریان تخفیفات و خدمات قرار بگیرید !

اطلاعات تماس با ما

آدرس:تهران،خیابان شریعتی ،روبروی ایستگاه متروی قلهک ،ساختمان آ.س.پ

فنی و عملیات،آژانس مسافرتی-طبقه همکف
امور مالی و اداری طبقه اول واحد 15
نمایندگی کل رجا طبقه چهارم واحد 42

مدیریت-طبقه چهارم واحد 48 
امور بازرگانی، طرح و برنامه – طبقه چهارم واحد 49تلفن ها:

021-75453
22640271-3
22608210-12


پست الکترونیکی : Info@tamintravel.com