انتخاب زبان سایت : فارسی|العربية|English|Duits|русский|español|Türk

جلسه مجمع عمومی ISSA (اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی) با حضور دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به عنوان نماینده قاره آسیا و نایب رئیس مجمع عمومی برگزار شد.

 

به گزارش هگتا از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، سی و ششمین جلسه شورای ایسا عصر جمعه ١٨ نوامبر ٢٠١٦ مطابق ٢٨ آبان ١٣٩٥ در پاناما سیتی کشور پاناما برگزار و در آن برای پنجمین دوره متوالی، سازمان تامین اجتماعی ایران به اتفاق آرا به عنوان عضو هیات رییسه این اتحادیه انتخاب شد.

بر اساس رای گیری از ١٠٧ کشور دارای عضو اصلی اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی که در این جلسه حضور داشتند، آقای یوآخیم بروئر مدیر کل بیمه حوادث اجتماعی آلمان با ٦٣ رای به عنوان شانزدهمین رییس ایسا در طول دوره ٨٩ ساله این اتحادیه، جانشین فرانک استووه از کشور هلند شد.

همچنین با رای اعضا، آقای نیکلای کوزولوف، نایب رییس هیات مدیره صندوق بازنشستگی روسیه به عنوان خزانه دار و آقای ژان مارک وِندِنبِرگ مدیرکل صندوق مزایای بیکاری بلژیک به عنوان رییس کمیسیون کنترل انتخاب شدند.

در این جلسه همچنین در خصوص برنامه و بودجه ٣ سال آینده ٢٠١٩-٢٠١٧ ، انتخاب رییس، خزانه دار و اعضای کمیسیون کنترل برای مدت ٣ سال تصمیم گیری به عمل آمد.

شورای ایسا رکن انتخابی اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی بوده و شامل هیات های رسمی هر کشوری است که ایسا در آن حداقل یک عضو اصلی داشته باشد و هر کشور فقط دارای یک هیات رسمی می باشد. گفتنی است سازمان تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران با توجه به پوشش متنوع انواع خدمات بیمه ای، دارای ١٠ رای است.

اجلاس جهانی تامین اجتماعی با حضور بیش از ١٠٠٠ نفر از وزرای تامین اجتماعی، مدیران عامل، مدیران اجرایی، نخبگان، پژوهشگران و کارشناسان تامین اجتماعی سراسر جهان برگزار شد. در این اجلاس نمایندگان ١٢٥ کشور از ١٥٨ کشور عضو ایسا حضور داشتند و ٨ کشور نیز در سطح وزیر در اجلاس این دوره شرکت کردند.

این اجلاس ٥ روزه که مهمترین رویداد جهانی در حوزه تامین اجتماعی است، از سوی اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی و به میزبانی سازمان تامین اجتماعی پاناما برگزار شد و شامل نشست های بسیار مهمی از جمله یکصد و سیزدهمین جلسه هیات رئیسه، سی و دومین مجمع عمومی ایسا، سی و ششمین جلسه شورای ایسا، و یکصد و چهاردهمین جلسه هیات رئیسه ایسا است.

در جریان این اجلاس، همچنین نشست های تخصصی متعددی به منظور بحث و بررسی چالش های روز تامین اجتماعی، اقتصادی و جمعیتی، و مذاکرات کارشناسی جهت مذاکره و ارائه راه حل های نوین در حوزه های مختلف تامین اجتماعی برگزار شد.

 

چالش های فراروی تامین اجتماعی در جهان در حال تغییر؛ رهبری برای نوآوری؛ منابع انسانی: محور توسعه فرهنگ نوآوری؛ رهبری یا پیروی: نوآوری فنی و ICT؛ انتظارات جدید: نوآوری در ارائه خدمات کاربر- محور؛ رویکردهای نوآورانه جهت مقابله با معضل گریز از پرداخت حق بیمه و تقلب؛ تعالی تامین اجتماعی از جمله مباحثی هستند که در این اجلاس مورد بررسی قرار گرفت.
معرفی مجموعه جدید رهنمودهای ایسا؛ تاثیرات مثبت تامین اجتماعی؛ جایزه ایسا برای دستاوردهای چشمگیر تامین اجتماعی؛ کاهش شکاف در دامنه پوشش؛ رویکردهای جدید در پایداری و کفایت مستمری ها؛ آمادگی تامین اجتماعی برای فردا: سرمایه گذاری در خانواده، فرزندان و نوجوانان؛ تقویت اشتغال؛ شکل گیری آینده تامین اجتماعی از دیگر برنامه های در دستور کار این اجلاس بود.
در این اجلاس جهانی هیات عالی رتبه سازمان تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران شامل مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل و مدیرکل امور بین الملل سازمان حضور داشتند تا ضمن استفاده از آخرین دستاوردهای حوزه تامین اجتماعی، نشستهای دوجانبه را با سایر سازمانهای تامین اجتماعی در زمینه مبادله تجارب و مواجهه با چالشهای مشترک پیش رو برگزار کردند.

آدرس کانال تلگرام آژانس تامین

 

 

آدرس عضویت در کانال تلگرام:@tamintravel

درباره ما

شرکت بین المللی خدمات سفر و گردشگری  تامین (سهامی خاص ) از سا ل 1373 تاکنون با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در موضوعات مختلف حوزه خدمات سفر و گردشگری تحت شماره ثبت  106699 و شناسه  ملی 10101505640  فعالیت می نماید . 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در جریان تخفیفات و خدمات قرار بگیرید !

اطلاعات تماس با ما

آدرس:تهران،خیابان شریعتی ،روبروی ایستگاه متروی قلهک ،ساختمان آ.س.پ

فنی و عملیات،آژانس مسافرتی-طبقه همکف
امور مالی و اداری طبقه اول واحد 15
نمایندگی کل رجا طبقه چهارم واحد 42

مدیریت-طبقه چهارم واحد 48 
امور بازرگانی، طرح و برنامه – طبقه چهارم واحد 49تلفن ها:

021-75453
22640271-3
22608210-12


پست الکترونیکی : Info@tamintravel.com