انتخاب زبان سایت : فارسی|العربية|English|Duits|русский|español|Türk

در حال حاضر شرکت بواسطه نمایندگی کل رجا در ایستگاه راه آهن تهران ورامین فیروزکوه و ایستگاههای خط شمال دارای شعبه و نیروی انسانی فعال می باشد ، همچنین کانتر فروش شرکت در دانشگاه علم و صنعت در حال راه اندازی است ، برای سال 95 در نظر است پس از بررسی و امکان سنجی برای ایجاد شعبه و یا اعطای نمایندگی در 31 استان اقدام گردد; و همچنین 15 کانتر فروش برای استقرار در واحد های تابعه سازمان تامین اجتماعی و هگتا نظیر استقرار در هتل های هما ساختمانهای اداری و پرتردد وابسته به سازمان تامین اجتماعی بیمارستان میلاد و سایر نقاط در نظر گرفته شده که مقرر است با همکاری و مشارکت سایر فعالان بخش خصوصی و دفاتر فعال خدمات مسافرتی این کار صورت پذیرد.
لازم به ذکر است در اجرای طرح گردشگری سلامت دفاتر خدمات مسافرتی کشورهای بازار هدف به عنوان ، کارگزار و یا نمایندگی شرکت عمل خواهند کردو همزمان بهره گیری از ظرفیت های کارگزاران سازمان تامین اجتماعی در خارج از کشور مد نظر است.
دفاتر خدمات مسافرتی و شرکتهای فعال گردشگری در صورت تمایل به نمایندگی این شرکت در استانهای مختلف می توانند درخواست و سوابق خود را از طریق صفحه اصلی سایت و در قسمت درخواست نمایندگی به این شرکت اعلام نمایند.

اشخاص حقیقی و حقوقی و دفاتر خدمات مسافرتی درخواست همکاری و یا اخذ نمایندگی را طی نامه ای به شماره فکس شرکت (02122640270) ارسال نمایید.

 

 

جهت آگاهی از شیوه نامه اعطاء نمایندگی یا کارگزاری اینجا کلیک کنید.

آدرس کانال تلگرام آژانس تامین

 

 

آدرس عضویت در کانال تلگرام:@tamintravel

درباره ما

شرکت بین المللی خدمات سفر و گردشگری  تامین (سهامی خاص ) از سا ل 1373 تاکنون با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در موضوعات مختلف حوزه خدمات سفر و گردشگری تحت شماره ثبت  106699 و شناسه  ملی 10101505640  فعالیت می نماید . 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در جریان تخفیفات و خدمات قرار بگیرید !

اطلاعات تماس با ما

آدرس:تهران،خیابان شریعتی ،روبروی ایستگاه متروی قلهک ،ساختمان آ.س.پ

فنی و عملیات،آژانس مسافرتی-طبقه همکف
امور مالی و اداری طبقه اول واحد 15
نمایندگی کل رجا طبقه اول واحد 15

مدیریت-طبقه چهارم واحد 49 تلفن ها:

021-75453
22640271-3
22608210-12


پست الکترونیکی: Info@tamintravel.com

کانال تلگرام: https://t.me/tamintravel