انتخاب زبان سایت : فارسی|العربية|English|Duits|русский|español|Türk

در حال حاضر شرکت بواسطه نمایندگی کل رجا در ایستگاه راه آهن تهران ورامین فیروزکوه و ایستگاههای خط شمال دارای شعبه و نیروی انسانی فعال می باشد ، همچنین کانتر فروش شرکت در دانشگاه علم و صنعت در حال راه اندازی است ، برای سال 95 در نظر است پس از بررسی و امکان سنجی برای ایجاد شعبه و یا اعطای نمایندگی در 31 استان اقدام گردد; و همچنین 15 کانتر فروش برای استقرار در واحد های تابعه سازمان تامین اجتماعی و هگتا نظیر استقرار در هتل های هما ساختمانهای اداری و پرتردد وابسته به سازمان تامین اجتماعی بیمارستان میلاد و سایر نقاط در نظر گرفته شده که مقرر است با همکاری و مشارکت سایر فعالان بخش خصوصی و دفاتر فعال خدمات مسافرتی این کار صورت پذیرد.

لازم به ذکر است در اجرای طرح گردشگری سلامت دفاتر خدمات مسافرتی کشورهای بازار هدف به عنوان ، کارگزار و یا نمایندگی شرکت عمل خواهند کردو همزمان بهره گیری از ظرفیت های کارگزاران سازمان تامین اجتماعی در خارج از کشور مد نظر است.

دفاتر خدمات مسافرتی و شرکتهای فعال گردشگری در صورت تمایل به نمایندگی این شرکت در استانهای مختلف می توانند درخواست و سوابق خود را از طریق صفحه اصلی سایت و در قسمت درخواست نمایندگی به این شرکت اعلام نمایند.

اشخاص حقیقی و حقوقی و دفاتر خدمات مسافرتی درخواست  اخذ نمایندگی خود را طی نامه ای به شماره فکس شرکت (02122640270) ارسال نمایید.

 

آدرس کانال تلگرام آژانس تامین

 

 

آدرس عضویت در کانال تلگرام:@tamintravel

درباره ما

شرکت بین المللی خدمات سفر و گردشگری  تامین (سهامی خاص ) از سا ل 1373 تاکنون با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در موضوعات مختلف حوزه خدمات سفر و گردشگری تحت شماره ثبت  106699 و شناسه  ملی 10101505640  فعالیت می نماید . 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در جریان تخفیفات و خدمات قرار بگیرید !

اطلاعات تماس با ما

آدرس:تهران،خیابان شریعتی ،روبروی ایستگاه متروی قلهک ،ساختمان آ.س.پ

فنی و عملیات،آژانس مسافرتی-طبقه همکف
امور مالی و اداری طبقه اول واحد 15
نمایندگی کل رجا طبقه اول واحد 15

مدیریت-طبقه چهارم واحد 49 تلفن ها:

021-75453
22640271-3
22608210-12


پست الکترونیکی: Info@tamintravel.com

کانال تلگرام: https://t.me/tamintravel